Pamiątka z ciąży- brzuszkowe sesje zdjęciowe

Sesje zdjęciowe to bardzo dobry pomysł zarówno na prezent dla kogoś jak i dla siebie i swojej rodziny, aby zachować najważniejsze wspomnienia w naszym życiu na kartach zdjęć.

W poprzedniej ciąży byłam jakoś negatywnie nastawiona na tego typu rzeczy, jednak w obecnej ciąży wszystko się pozmieniało i miałam wielką ochotę na to aby mieć taką swoją profesjonalną sesję zdjęciową wraz z rodziną. Cieszę, się że podjęłam taką decyzje. To pamiątka na całe życie. Chwile są tak ulotne… Poprzez zdjęcia możemy do nich wracać na nowo.

Dzięki współpracy z Karoliną, Agnieszką i Eweliną mam taką wspaniałą pamiątkę na całe życie. Zobaczcie sami, że każda z tych sesji jest inna, wyjątkowa w swoim klimacie.

 

Karolina Bator

Sesja z Karoliną to konkretna i miła współpraca. Dodatkowo bardzo profesjonalna. Posiada do waszej dyspozycji te przepiękne stroje, które widzicie na zdjęciach poniżej. Stroje (kolorystykę) dopasowuje do Waszej urody indywidualnie. Sesje zdjęciowe wykonuje zarówno w plenerze jak i we własnym studio. Karolina sama jako mama ma super podejście także do dzieci, więc osoby korzystające z sesji rodzinnych mogą być spokojni,  zaopiekuje się dobrze Wami i waszymi pociechami. Specjalizuje się głównie w fotografii noworodkowej.

Więcej informacji o Karolinie i jej zdjęciach znajdziesz na stronie –> Karolina Bator fotografia

 

AgaWa- Fotografia okolicznościowa

Nasza sesja brzuszkowo-rodzinna była fajną przygodą. Sesja wykonana w domowym studio u Agi. Zdjęcia delikatne, subtelne. Widać, że Aga wkłada całe swoje serce w to co robi. Agnieszka zajmuje się fotografią okolicznościową (Fotografia ślubna, narzeczeńska, chrztu, komunii, noworodkowa, dziecięca, rodzinna, ciążowa ,portretowa) Oferuje sesje fotograficzne dla każdego, na każdą okazję i na każdą kieszeń!

Więcej informacji na jej temat i galerie zdjęć znajdziecie na stronie–>   Agawa-Fotografia okolicznościowa

Ewelina Białek Fotografia

Ewelina to młoda,  sympatyczna dziewczyna. Poprzez obiektyw potrafi uchwycić te najpiękniejsze chwile w waszym życiu. Stawia na naturalność i wyłapanie najpiękniejszych chwil dnia codziennego. Zdjęcia wykonywane są u Ciebie w domu lub plenerowo, ale tak by pokazać najpiękniejsze momenty z waszego codziennego, naturalnego życia. U nas gościła w domu, drugie zdjęcie wykonane spontanicznie gdy nas spotkała w lesie 🙂 Nie można było jej odmówić 🙂

Dodatkowo wykonuje także sesje okolicznościowe na terenie Lublina, Lubartowa i Warszawy.

Więcej informacji i zdjęć Eweliny znajdziesz tutaj–> Ewelina Białek Fotografia

You may also like