Konkurs Palmer’s :) Ciepłe życzenia Od serca Położnej <3

Z okazji zbliżających się wielkimi krokami Radosnych Świąt Bożego Narodzenia, życzę Państwu dużo ciepła w serduchach <3 szczęścia w rodzinnej atmosferze, spokoju i magicznego świątecznego czasu. Dodatkowo dużo zdrówka, dla Was i waszych najbliższych.

Wesołych Świąt!

A w Nowym Roku realizacji marzeń i samych sukcesów!

Konkurs- szczegóły poniżej 🙂

santa

KONKURS!

A Ty? czego życzysz Nam?

Napisz w komentarzu życzenia dla nas z okazji zbliżającego się Nowego Roku 2017!!

Wśród osób wybierzemy 3 osoby do których trafią noworoczne upominki przygotowane od marki Palmers !

@Palmer’s Polska

You may also like

4 komentarze

  1. Z okazji zbliżającego się 2017 roku życzę aby pasja do tego co robisz ciągle wypełniała Twoje serce i żeby zapał i zaangażowanie w pomoc innym nigdy nie zgasły powodując ciągły uśmiech na twarzy;)

  2. Z okazji zbliżającego się 2017 roku życzę powodzenia i radości z bycia położną i oby ta radość nigdy nie minęła

  3. Zycze Ci duzo, zdrowia, szczescia, realizacji zawodowej, spelnienia marzen, a oprócz tych oklepanych frazesow…pogodnych zadowolonych pacjentek, duzych rozwarc, zdrowych maluchow i zadowolonych rodzicow:-)

  4. Kochani czytelnicy i redaktorzy sercepoloznej.pl . Czego życzyć Wam, czego życzyć położnej? Spełnienia w życiu prywatnym i zawodowym. Wspaniałych chwil w prowadzeniu strony, w życiu zawodowym każdej położnej zdrowych ciąż, wdzięcznych pacjentek i wzruszających porodów. Życzę – jako młoda matka, a przy tym kobieta w ciąży niezapomnianych chwil spędzonych z rodziną , nie tylko tą, w której żyjecie ale i z tymi, w których tworzeniu pomagacie. Siły , siły i iskry zawodowej niewypalającej się przez cały Nowy rok. Czym byłby świat kobiety ciężarnej bez wsparcia wspaniałej silnej, służacej doświadczeniem i radą położnej? Czym byłby świat kobiety w ciąży i po porodzie bez położnej ? Bez serca położnej? Żyjcie nam w zdrowiu 100 lat!